Ars-Femina-logo
Rejestracja telefoniczna
phone(22) 765 62 67
Ars-Femina-logo

O nas

O nas

Ginekologia

Andrzej Zieliński – lekarz specjalista ginekolog-położnik

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończyłem w 2001 roku. Wyspecjalizowałem się w dziedzinie położnictwa i ginekologii w II Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Moim głównym zainteresowaniem jest diagnostyka ultrasonograficzna w ciąży, diagnostyka prenatalna w ciąży, prowadzenie ciąż wysokiego ryzyka, endokrynologia oraz leczenie niepłodności. Posiadam certyfikaty ultrasonograficzne dotyczące oceny płodu Fetal Medicine Founation, a także szkolenia w King’s College Hospital w Londynie.

Wieloletnie doświadczenie w ultrasonografii pozwala mi na bardzo dokładną i wnikliwą ocenę przebiegu ciąży. Dzięki umiejętności wykonywania przepływów krwi Dopplera potrafię ocenić tzw. dobrostan płodu w przebiegu całej ciąży, co pozwala na bezpieczną obserwację płodu.
Diagnostyka ultrasonograficzna przydaje się również w przypadku ginekologii, gdzie pozwala na dokładną ocenę mięśniaków macicy, torbieli jajnika – w tym szczególnie w diagnostyce endometriozy, polipów endometrialnych, wodniaków jajowodu czy wykrywaniu ciąż pozamacicznych.

andrzej zieliński

andrzej zieliński

Bożena Miedzierska-Wrzodak – lekarz specjalista ginekolog-położnik

Wieloletni Starszy asystent
w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW, ul Wołoska 137 Warszawa

Doświadczona i wyjątkowo dokładna specjalistka w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Z łatwością potrafi łączyć ogromną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy

 
 
 

Katarzyna Cholewińska – lekarz (usg piersi i tarczycy)

Lekarz, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Narodowym instytutucie onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy. Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Ukończyła również studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek European Society of Radiology oraz Radiological Society of North America.

Katarzyna Cholewińska

Katarzyna Cholewińska – lekarz